Rybářské potřeby Na vestu a do vesty Joja

Nacházíte se v kategorii: Rybářské potřeby | Na vestu a do vesty | Joja

Zařízení, za které se uchytí podběrák (velké jojo) nebo jiné drobnosti (pean, štípátko, atd...) na malé jojo. Uchycený nástroj je pak zavěšen na vysouvajícím se lanku, a tím je k dispozici tam kde zrovna rybář potřebuje. Po použití jojo opět lanko navine a nástroj je zpět ve výchozím postavení na vestě.

Jojo malé, 2.6cm, dosah 0.35m, ANGLERS

jojo-male-2-6cm-dosah-0-35m-anglers

Kód : 4_8_5_11
Jojo malé (na pean, štípátko, floatant, amadou, apod.), černé, průměr 2.5cm, dosah joja 0.35m (včetně těla joja a karabinky). Dostatečná kvalita joja udrží jakékoliv drobné předměty na vestě, a ty jsou připraveny k použití i v potřebné vzdálenosti od těla. Mnozí rybáři si bez joja nedovedou rybolov představit (patřím mezi ně). Oproti Tvrdkovým jojům horší kvalita, ale plně dostačuje.

SKLADEM (42 Ks)

Jojo malé se štípátkem,2.6cm,dosah 0.35m

jojo-male-se-stipatkem-2-6cm-dosah-0-35m

Kód : 4_8_5_13
Jojo malé (na pean, štípátko, floatant, amadou, apod.), černé, průměr 2.5cm, dosah joja 0.35m (včetně těla joja a karabinky) a černé štípátko. Dostatečná kvalita joja udrží jakékoliv drobné předměty na vestě, a ty jsou připraveny k použití i v potřebné vzdálenosti od těla. Mnozí rybáři si bez joja nedovedou rybolov představit (patřím mezi ně). Oproti Tvrdkovým jojům horší kvalita, ale plně dostačuje. Dvě věci, nižší cena.

NENÍ DOSTUPNÉ
  •  89,00 Kč

Jojo malé,3cm,dosah 45cm,Klíma

jojo-male-3cm-dosah-45cm-klima

Kód : 4_8_5_22
Jojo malé (na pean, štípátko, floatant, amadou, apod.), stříbrné, průměr 3cm, dosah joja 45cm (včetně těla joja a karabinky). Dostatečná kvalita joja udrží jakékoliv drobné předměty na vestě, a ty jsou připraveny k použití i v potřebné vzdálenosti od těla. Mnozí rybáři si bez joja nedovedou rybolov představit (patřím mezi ně).

NENÍ DOSTUPNÉ
  •  89,00 Kč